مشاهده خبر

نورا الکتریک

پیام تبریک دکتر یحیی زاده به مناسبت سال نو

پیام تبریک دکتر یحیی زاده به مناسبت سال نو

به نام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه بر نگذرد
خداوند نام و خداوند جای
خداوند روزی ده رهنمای


روزهای پایانی سال 1402 را سپری میکینم. سالی پر از اتفاقات خوب و بد، سالی پر از فراز و فرودهای اقتصادی که مهمترین چالش عموم مردم عزیز کشورمان است. مجموعه تولیدی نورا کابل پارس با همکاری پرسنل مجرب و پر تلاش خود و همچنین دوستان عزیزی که به محصولات تولیدی این مجموعه و مدیران آن اعتماد ورزیدند، طی سال 1402 با تمام توان و کوشش در جهت گسترش بازار فروش داخلی و صادراتی خود، موفق به افزایش حجم و تنوع محصولات تولیدی خود گردید.
مهمترین برنامه مجموعه تولیدی نورا کابل پارس در سال جدید، تمرکز بر توسعه فضای تولیدی  استقرار خطوط تولیدی جدید به منظور تولید محصولات مورد نیاز بازارهای هدف خواهد بود.
لازم میدانم از زحمات تک تک همکارانم در مجموعه و همچنین نمایندگان و عوامل محترم فروش محصولات این شرکت، صمیمانه تشکر نمایم. موفقیت های این مجموعه حاصل سخت کوشی و از خودگذشتگی همه این عزیزان بوده است. مجموعه تولیدی نورا کابل پارس قدردان مهمترین سرمایه های خود، یعنی نیروی انسانی شایسته و مشتریان گرانقدر خود می باشد.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه مدیران این شرکت، سال نو را خدمت شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده، سالی سرشار از خیر و برکت همراه با سلامتی و اتفاقات خوش برای شما آرزومندم.


یا مقلب، قلب ما را شاد کن
خانه ها را ای خدا، آباد کن
یا مدبر، بهترین تدبیر کن
کام ما را از محبت سیر کن
یا محول، حال ما را حال کن
حال ما را بهترین احوال کن